Nieważne, czy remontujesz dom, czy mieszkanie – cały ten proces chcesz na pewno skończyć jak najszybciej.

Co w tym czasie zrobić z meblami i dużymi sprzętami, aby nie uległy zniszczeniu czy zabrudzeniu? Najlepiej wszystko usunąć z miejsca prac. W dużych miastach mieszkańcy chętnie korzystają z całodobowych magazynów samoobsługowych. Dlaczego warto wypróbować to rozwiązanie?

Metraż rośnie wraz z twoimi potrzebami

W magazynach self storage zarezerwować boks o metrażu odpowiadającym twoim potrzebom. Najmniejsza dostępna przestrzeń, np. w firmie Kangu, to 1 m2. Do przechowania mebli w trakcie remontu najlepiej jest zainwestować w boks o powierzchni np. 10 lub 20 m2.

Co ciekawe, niektóre magazyny mają w swojej ofercie naprawdę duże pomieszczeni magazynowe. Ich pojemność odpowiada łącznej zawartości domu wielkiego na 250 m2. Taki boks bez problemu pomieści sprzęt elektroniczny, AGD, meble czy rowery.

Komfortowa obsługa i nieograniczona dostępność

Dużych rozmiarów meble mogą rodzić problemy w transporcie nawet samochodem dostawczym. Przeniesienie ich do furgonetki z mieszkania, a potem do lub z boksu ułatwiają specjalne wózki platformowe lub paletowe. Jeśli interesuje cię otwarta na potrzeby klientów przechowalnia, Warszawa oferuje kilku operatorów udostępniających magazyny samoobsługowe o naprawdę wysokim standardzie.

Możesz zdeponować, co tylko zechcesz!

W wynajęty boksie możesz umieścić w zasadzie wszystko. Zarówno drobne, wartościowe przedmioty, które możesz dodatkowo zabezpieczyć, jak i większe obiekty. Na miejscu w magazynie self storage zakupisz kartony, folie ochronne czy taśmy – wszystko czego potrzebujesz, masz tam zawsze pod ręką. Sam możesz zatroszczyć się o szczelne zapakowanie twojego depozytu – dzięki temu zyskasz pewność, że twój dobytek jest w pełni bezpieczny i odbierzesz go w stanie nienaruszonym.

Jeżeli czeka cię remont, rezerwacja boksu w magazynie samoobsługowym to strzał w dziesiątkę! Dostęp do swoich rzeczy masz przez całą dobę.