Chcesz, aby Twoje dziecko spędziło ferie zimowe w miłej atmosferze? A może zależy Ci na tym, by oprócz zabawy doświadczyło także nauki języka? Jeśli tak to koniecznie zapisz dziecko na półkolonie organizowane przez szkołę językową Salut Hola, w której nie zabraknie dobrej zabawy z elementami edukacji.

Zimowe półkolonie, czyli bardzo językowe i edukacyjne zajęcia dla młodzieży

Nauka języka obcego powinna być przyjemnością, szczególnie na początku, gdy dziecko dopiero poznaje obcy grunt. W szkole Salut Hola to właśnie na świetną zabawę zwraca się szczególną uwagę. Zajęcia z rówieśnikami i wsparcie wykwalifikowanych lektorów to świetna opcja na spędzenie bardzo edukacyjnych półkolonii w Wilanowie. Dziecko w wieku 11-14 lat ma możliwość podjęcia nauki zarówno w języku francuskim, jak i hiszpańskim, a przy okazji poznać nowych kolegów i koleżanki. Obcowanie z rówieśnikami, także podczas ferii zimowych to świetna okazja do nauki i zachłyśnięcia się językiem obcym na dobre. Zapewnij mu zajęcia na wysokim poziomie.

Zajęcia odbywają się w dwóch odrębnych lokalizacjach. Nauka języka:

FRANCUSKI : ul. Hlonda 2 m 93 Miasteczko Wilanów

HISZPAŃSKI : ul. Oś Królewska 28 lok 3 Miasteczko Wilanów

Półkolonie z nauką języka francuskiego i hiszpańskiego w Salut Hola – to musisz wiedzieć!

Wszystkie zajęcia prowadzone w szkole językowej Salut Hola umożliwiają naukę języka naturalnie poprzez odpowiednie działanie i zabawę. Na wszystkich zajęciach zawsze jest twórczo, jak również panuje miła atmosfera. Grupy są stosunkowo kameralne, co daje rodzicom pewność bezpieczeństwa i odpowiedniego zaopiekowania się dzieckiem.

Zajęcia skierowane są przede wszystkim dla dzieci od 6 do 10 lat oraz dla młodzieży 11-12 i 13-14 lat, zarówno tych, które znają języki, jak również dla tych, które dopiero rozpoczynają naukę.

Sięgnij po więcej informacji o półkoloniach zimowych. Niech ten zimowy czas spędzony z rówieśnikami i wolny od szkoły spędzą w świetnej atmosferze oraz łącząc dobrą zabawę z rozwijaniem zdolności językowych.